טיפולים לשיער יבש ופגום

איך לשמור ולטפל בשיער פגום

שיער פגום מתבטא בהרבה צורות. זה יכול להיראות כמו שיער מקורזל ולעיתים יכול להרגיש יבש או שביר למגע.
הוא גם לעיתים מכיל קצוות מפוצלים ונראה "מת" או בכלל לא כמו שיער בריא. שיער פגוע הוא תופעת לוואי לעיצוב שיער בחום, צביעת השיער, טיפולים כימיים ועיצוב שיער מופרז. החדשות הטובות הן שזה אפשרי לתקן את השיער חזרה למצב הרך והמבריק. גלי כיצד לטפל ולהגן על השיער באמצעות שלושה צעדים בלבד.

איך לתקן שיער פגום

לגזור אותו על בסיס קבוע: אי גזירת השיער מונעת מהקצוות המפוצלים בשיער להתיר עצמם ואפילו מאפשרת לאזור של השיער הפגום להפוך לרחב יותר. תגזרי ככל שתצטרכי כדי להסיר שיער פגוע ונסי לגזור את השיער בכל חודשיים – שלושה חודשים כדי למנוע מהשיער הפגוע להיבנות.
להימנע מחום בכל מחיר: כאשר זה אפשרי, תייבשי את השיער או תסלסלי אותו במוצרים ללא חום כמו רולים.
כאשר את משתמשת במכשירי עיצוב מחממים, תכיני את השיער שלך עם תכשיר הגנה מפני חום כדי לצמצם את הנזק לשיער.

כיצד מטפלים נכון בשיער פגום ומתקנים את הנזק לשיער
להימנע מתכשירים כימיים: הלבנה, צביעה או החלקה יכולים להפעיל מתח משמעותי על השיער שלך. (בקצרה: זה שובר את הקשרים בשיער ופותח אותם כדי לנעול את השינוי שאת מנסה להשיג). אם השיער שלך פגוע אבל את עדיין רוצה לצבוע את השיער או לבצע החלקה, תדוני על אפשרויות עדינות יותר עם מעצב השיער שלך או שתשקלי לבצע הפחתה בטיפולי השיער. אימוץ הטקסטורה הטבעית של השיער היא הדרך הקלה ביותר למנוע שיער פגום.
שימוש נכון בשמפו ומרכך שיער:  מוצרי טיפוח השיער שלך יכולים להכיל מרכיבים כמו שמנים טבעיים וחומרים המוסיפים לחות, תחשבי על שמן ארגן, חמאת שיאה או מי קוקוס שיכולים לעשות פלאים על שיער יבש. בחרי שמפו ומרכך שיער שמעוצבים במיוחד לשיער פגום ומוסיפים חפיפה עמוקה או מסכת שיער עמוקה המסייעת לשחזור השיער.

למוצרי שיער מובילים, לחצי כאן

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *